post

Prodlouží Kometa čtvrtfinálovou neporazitelnost?

Kometa Brno po svém návratu do extraligy hrála pětkrát čtvrtfinále a vždy byla úspěšná!

Ve své třetí sezóně 2011/12 proklouzla do předkola a tam narazila na Kladno, které vyřadila v nejkratším možném čase 3:0 na zápasy a postoupila přesně po 25 letech do čtvrtfinále play off.

Podíváme-li se o 25 let zpátky do sezóny 1986/87, tak tehdejší Zetor obsadil 5. místo a narazil na obhájce titulu z Košic. Hrálo se na dva vítězné zápasy. Brno zvítězilo pouze jednou – v domácím zápase remizovalo a na začátku prodloužení rozhodl dalekonosnou střelou z prostředního pásma obránce Radoslav Svoboda. Obě venkovní utkání Zetor vysoko prohrál, byl vyřazen a nakonec obsadil sedmé místo. Tehdy nikdo netušil jak dlouhá doba uplyne, než se tento výsledek podaří zopakovat. Číst dále

Výsledky z ankety

Děkujeme všem kteří věnovali pár chvil svého času, a vyplnili dotazník, který zde na webu byl. Po domluvě celého administrátorského týmu jsme se rozhodli zpracovat článek, kde popíšeme výsledky této ankety. Některé odpovědi jsem drobně upravil pro potřeby grafů. Přejeme příjemné čtení!

Číst dále

post

Filip Král

Filip Král se narodil 20.10.1999 v Blansku.

Filip se pravidelně účastnil juniorských mistrovství, kde nasbíral celkem 5 gólů. V sezoně 2015/2016 získal individuální ocenění jako nejlepší nahrávač mezi obránci v NEON extralize staršího dorostu, kde hájil barvy brněnské Komety. O rok později, tedy v sezoně 2016/2017 byl součástí mistrovského týmu Komety. Společně s dalšími hráči se podílel na zisku 12. titulu po dlouhých 50 letech celkem dvěma body ve 23 odehraných zápasech v základní části. V Play off pak nastoupil v pěti zápasech, kde nebodoval.

Číst dále